Vezette: Nazsa Tamás (Kövér Tamás, Tőkés Róbert)

Orosháza: Bordás - Pénzváltó, Makra, Tóth I., Szabó N. - Styecz, Ferenczi (Gulyás 90'), Huszár, Füredi (Bálint 75') - Oláh

Videoton: Pajovic -Farkas, Tar, Jankovics, Tóth G. - Hudák, Szabó B. (Büki 56') - Géresi, Paudits (Elek 77'), Teixeira (Kiprich 70') - Lupeta
Vezetőedző: De Carvalho Campelos Vitor Fernando

Gólszerző: Baranyai 80', 87', Szabó N. 93'

(A vendég védőknek többször meggyűlt
a bajuk csatárainkkal.)

Galériáért katt a képre!

Percről percre:

6. perc: Oláh a kapus kezébe tekeri a labdát 20 méterről.
13. perc: Hudák lapos lövését Bordás lábban védi.
16. perc: Styecz jobb oldali beadását a hosszú sarkon álló Füredi kapásból ellövi, de Pajovic fogja.
17. perc: Tóth Imre kap sárga lapot.
20. perc: Makra bombáját bravúrral üti szögletre a vendég portás.
46. perc: Makra szabadrúgását Styecz bólintja a kapus kezébe.

56. perc: A mérkőzés első cseréjét a vendégek hajtják végre: Szabó Balázs helyett Büki a pályán.
58. perc: A frissen beállt Büki rögtön gólt szerezhetett volna, de közeli löketét Bordás védi szögletre.
59. perc: Ferenczi kapja a mérkőzés második sárgáját.
62. perc: Csák helyére Baranyai Béla áll be.

69. perc: Kontratámadás után Teixeira lő kapura, lövését Bordás védi.
70. perc: Bal oldali szögletet fejel kapura egy vendég játékos, a felső léc alá tartó fejest hatalmas bravúrral védi ki kapusunk.
70. perc: Teixeira helyett Kiprich áll be.
75. perc: Bálint folytatja Füredi helyett.
77. perc: A vendégek is cserélnek: Paudits le, Elek fel.
80. perc: Oláh mélységi passza Baranyai elé kerül, a támadó 15 méterről ellövi a labdát a kifutó kapus mellett, 1 - 0.
87. perc: Huszár passzol Baranyainak, aki átemeli a labdát Pajovic feje fölött, és az a hálóba pattan, 2 - 0.
90. perc: Ferenczi helyére a fiatal Gulyás érkezik.
93. perc: Makra jobb oldali szögletét Szabó Norbert bólintja közelről a kapuba, 3 - 0.

Kvasznovszky József: - Stílszerűen: Veni, Vidi, Vici, azaz jöttem, láttam, győztem.
Vitor Campelos: - Többet kellett volna dolgozni a győzelemért. Voltak helyzeteink, de ezek kimaradtak. Az orosházi gól után kinyíltunk és kaptuk az újabb gólokat.

• Következő mérkőzés: Bajai Labdarúgó SE - Orosháza FC szeptember 7. szombat 16:30