Vezette: Brezovai Zoltán (Török Sándor, Lászlai Róbert)

Orosháza: Bordás – Szűcs, Tóth I., Szabó N., Medvegy – Juhász, Huszár (Márki 82'), Fülöp, Végh (Füredi 73') – Styecz, Csák (Baranyai 52')

onica – Soós, Pintér, Posta (Vágó 60'), Surányi – Bányai, Pokorádi – Zimon, Áder (Kóbor 55'), Dobesch – Fekete

Sárga lap: Juhász 22', Szabó N. 49' ill. Fekete 49', Pokorádi 60', Bányai 67', Vágó 69', Zimon 89'

Gólszerző: Füredi 83' ill. Dobesch 30'

(Nagy küzdelem folyt a vendégek kapuja előtt)

Galériáért katt a képre!

Percről percre:

4. perc: Szöglet után egy kipattanó labdát Szűcs bombáz a kapu fölé.
9. perc: Csák a jobb összekötő helyéről lő az oldalhálóba.
11. perc: Juhász 18 méteres lapos lövését fogja Bonica.
19. perc: Szabó Norbert beadása a felső lécre hullik.
22. perc: Juhász kap sárgát reklamálásért.
30. perc: Surányi bal oldali beadását Dobesch belsőzi a hálóba, 0 - 1.
44. perc: Kapu előtti kavarodás után Medvegy alapvonalról visszagurított labdáját Juhász14 méterről lövi a felső lécre.
45. perc: Végh a kaputól 20 méterre az oldalvonal mellől végez el szabadrúgást. A középre ívelt labdájába Csák kap bele, de Bonica hatalmas bravúrral szögletre véd.

(Juhász több helyzetet is kihagyott)

49. perc: Csapatunkból Szabó Norbert, az vendégektől Fekete kap sárgát lökdösődésért.
50. perc: Huszár rázza le a védőjét. 12 méteres lövése az oldalhálót találja el.
52. perc: Baranyai érkezik Csák helyére.
55. perc: Áder helyett Kóbor folytatja a vendégeknél.
60. perc: Pokorádi vágja fel a 16-os előtt Véghet, sárga lap.
60. perc: Vágó érkezik Posta helyére.
66. perc: Baranyai cselez a 16-os vonalánál, lövésre szánja el magát, ezúttal a bal kapufa menti meg az erzsébetieket a góltól.
67. perc: Bányai is sárgát kap.
69. perc: Újabb sárga lap villan, ezúttal Vágó kapja.
73. perc: Végh helyett Füredi a pályán.
80. perc: Medvegy átadását Baranyai fejeli a kapu fölé.
82. perc: Márki folytatja Huszár helyett.
83. perc: Baranyai egy csellel elfektette védőjét, beadása Füredi fejét találja meg, aki 5 méterről a kapust megelőzve egyenlít ki, 1 - 1
89. perc: Zimon is besárgul.

Mestermérleg:

Kvasznovszky József: - Egy félidőnyi előnyt adtunk az ellenfélnek. A második játékrészt végig támadtuk, több tiszta helyzet dolgoztunk ki, de sajnos ez csak egy pontra volt elég.
Turi Zoltán: - Küzdelmes mérkőzés volt, rengeteg kemény párharccal tarkítva. Az első félidőben mi, szünet a hazaiak játszottak jobban, az eredmény igazságos.

• Következő mérkőzés: Rákosmente KSK - Orosháza FC  április 26. szombat 17:00 óra