Idegenben kezdünk
Bohus K. 2014.07.21. 20:16
Az MLSZ Versenybizottsága elkészítette az NB III-as labdarúgó bajnokság sorsolását.
A sorsolás még nem hivatalos, változtatások a csapatok kérésére lehetnek még benne.
1. forduló: Augusztus 16., szombat, 17.30:
Tolle UFC Szekszárd–Videoton FC II.
Bajai LSE–Bölcskei SE
Rákospalotai EAC–Monori SE
Kozármisleny FC–Maglódi TC
Vác FC–Dunaharaszti MTK
Augusztus 17., vasárnap, 17.30:
Szentlőrinci SE–Orosháza FC
FC Dabas–Várfürdő-Gyulai TFC
Erzsébetvárosi SMTK–SZEOL SC Szeged
2. forduló: Augusztus 23., szombat, 17.30:
Orosháza FC–Kozármisleny FC
Várfürdő-Gyulai TFC–Bajai LSE
SZEOL SC Szeged–Vác FC
Maglód TC–Rákospalotai EAC
Monori SE–FC Dabas
Bölcskei SE–Tolle UFC Szekszárd
Videoton FC II.–Erzsébetvárosi SMTK
Augusztus 24., vasárnap, 17.30:
Dunaharaszti MTK–Szentlőrinci SE
3. forduló: Augusztus 30., szombat, 17.30:
Tolle UFC Szekszárd–Várfürdő-Gyulai TFC UFC
Rákospalotai EAC–Orosháza FC
Bajai LSE–Monori SE
Kozármisleny FC–Dunaharaszti MTK
Videoton FC II.–Bölcskei SE
Bajai LSE–Monori SE
Vác FC–Erzsébetvárosi SMTK
Augusztus 31., vasárnap, 17.30:
FC Dabas–Maglód TC
Szentlőrinci SE–SZEOL SC Szeged
4. forduló: Szeptember 5., péntek, 16.30:
Vác FC–Videoton FC II.
Szeptember 6., szombat, 16.30:
Várfürdő-Gyulai TFC–Bölcskei SE
Orosháza FC–FC Dabas
SZEOL SC Szeged–Kozármisleny FC
Maglód TC–Bajai LSE
Monori SE–Tolle UFC Szekszárd
Erzsébetvárosi SMTK–Szentlőrinci SE
Dunaharaszti MTK–Rákospalotai EAC
5. forduló: Szeptember 13., szombat, 16.30:
Bajai LSE–Orosháza FC
Videoton FC II.–Várfürdő-Gyulai TFC
Tolle UFC Szekszárd–Maglód TC
Rákospalotai EAC–SZEOL SC Szeged
Kozármisleny FC–Erzsébetvárosi SMTK
Bölcskei SE–Monori SE
Szeptember 14., vasárnap, 16.00:
Szentlőrinci SE–Vác FC
FC Dabas–Dunaharaszti MTK
6. forduló: Szeptember 20., szombat, 16.00:
Orosháza FC–Tolle UFC Szekszárd
Monori SE–Várfürdő-Gyulai TFC
Vác FC–Kozármisleny FC
SZEOL SC Szeged–FC Dabas
Maglód TC–Bölcskei SE
Szeptember 21., vasárnap, 16.00:
Szentlőrinci SE–Videoton FC II.
Erzsébetvárosi SMTK–Rákospalotai EAC
Dunaharaszti MTK–Bajai LSE
7. forduló: Szeptember 27., szombat, 16.00:
Várfürdő-Gyulai TFC–Maglódi TC
Bölcskei SE–Orosháza FC
Tolle UFC Szekszárd–Dunaharaszti MTK
Bajai LSE–SZEOL SC Szeged
Rákospalotai EAC–Vác FC
Kozármisleny FC–Szentlőrinci SE
Videoton FC II.–Monori SE
Szeptember 28., vasárnap, 16.00:
FC Dabas–Erzsébetvárosi SMTK
8. forduló: Október 4., szombat, 15.00:
Orosháza FC–Várfürdő-Gyulai TFC
Maglód TC–Monori SE
Kozármisleny FC–Videoton FC II.
Vác FC–FC Dabas
SZEOL SC Szeged–Tolle UFC Szekszárd
Október 5., vasárnap, 15.00:
Szentlőrinci SE–Rákospalotai EAC
Erzsébetvárosi SMTK–Bajai LSE
Dunaharaszti MTK–Bölcskei SE
9. forduló: Október 12., vasárnap, 15.00:
Várfürdő-Gyulai TFC–Dunaharaszti MTK
Monori SE–Orosháza FC
Tolle UFC Szekszárd–Erzsébetvárosi SMTK
Bajai LSE–Vác FC
FC Dabas–Szentlőrinci SE
Rákospalotai EAC–Kozármisleny FC
Bölcskei SE–SZEOL SC Szeged
Videoton FC II.–Maglód TC
10. forduló: Október 18., szombat, 14.30:
Orosháza FC–Maglód TC
SZEOL SC Szeged–Várfürdő-Gyulai TFC
Rákospalotai EAC–Videoton FC II.
Kozármisleny FC–FC Dabas
Vác FC–Tolle UFC Szekszárd
Október 19., vasárnap, 14.30:
Szentlőrinci SE–Bajai LSE
Erzsébetvárosi SMTK–Bölcskei SE
Dunaharaszti MTK–Monori SE
11. forduló: Október 25., szombat, 14.30:
Várfürdő-Gyulai TFC–Erzsébetvárosi SMTK
Videoton FC II.–Orosháza FC
Tolle UFC Szekszárd–Szentlőrinci SE
Maglódi TC–Dunaharaszti MTK
Monori SE–SZEOL SC Szeged
Bölcskei SE–Vác FC
Bajai LSE–Kozármisleny FC
Október 26., vasárnap, 13.30:
FC Dabas–Rákospalotai EAC
12. forduló: November 1., szombat, 13.30:
Vác FC–Várfürdő-Gyulai TFC
Rákospalotai EAC–Bajai LSE
Kozármisleny FC–Tolle UFC Szekszárd
SZEOL SC Szeged–Maglód TC
November 2., vasárnap, 13.30:
Dunaharaszti MTK–Orosháza FC
Szentlőrinci SE–Bölcskei SE
Erzsébetvárosi SMTK–Monori SE
FC Dabas–Videoton FC II.
13. forduló: November 8., szombat, 13.30:
Várfürdő-Gyulai TFC–Szentlőrinci SE
Orosháza FC–SZEOL SC Szeged
Tolle UFC Szekszárd–Rákospalotai EAC
Maglód TC–Erzsébetvárosi SMTK
Monori SE–Vác FC
Bölcskei SE–Kozármisleny FC
Videoton FC II.–Dunaharaszti MTK
Bajai LSE–FC Dabas
14. forduló: November 15., szombat, 13.00:
Bajai LSE–Videoton FC II.
Rákospalotai EAC–Bölcskei SE
Kozármisleny FC–Várfürdő-Gyulai TFC
Vác FC–Maglód TC
SZEOL SC Szeged–Dunaharaszti MTK
November 16., vasárnap, 13.00:
Erzsébetvárosi SMTK–Orosháza FC
FC Dabas–Tolle UFC Szekszárd
Szentlőrinci SE–Monori SE
15. forduló: November 22., szombat, 13.00:
Orosháza FC–Vác FC
Várfürdő-Gyulai TFC–Rákospalotai EAC
Tolle UFC Szekszárd–Bajai LSE
Maglód TC–Szentlőrinci SE
Monori SE–Kozármisleny FC
Bölcskei SE–FC Dabas
Videoton FC II.–SZEOL SC Szeged
November 23., vasárnap, 13.00:
Dunaharaszti MTK–Erzsébetvárosi SMTK
|