Fordulatos mérkőzésen győzelemmel kezdtük a szezont.

NB III-as bajnoki labdarúgó mérkőzés, 1. forduló:

Szentlőrinc SE - Orosháza FC  3 - 4 (1 - 1)

Vezette: Mód István (Kiss László, Radák László)

Szentlőrinc: Homolya – Hajnal, Zámbó, Kalmár, Bartal – Vadas, Lóth (Leipold 82') – Kántor (Bodor 69'), Turi (Benke 84'), Tóth M. – Berdó
Vezetőedző: Nagy Tamás

Orosháza: Bordás – Szabó N., Makra, Tóth I., Medvegy – Huszár, Ferenczi – Styecz, Juhász (Füredi 91'), Végh (Lovas 84') – Szélpál (Fülöp 71')
Vezetőedző: Kvasznovszky József

Sárga lap: Bartal 42', Vadas 90' ill. Huszár 22', Tóth I. 39', Ferenczi 55', Bordás 70', Medvegy 77', Lovas 85'

Gólszerző: Lóth 20', 71', Zámbó 78' ill. Styecz 2', Ferenczi 59', Huszár 63', Lovas 85'

Percről percre:

2. perc: Berdó 18 méteres lapos lövését védte Bordás.
2. perc: Makra hatalmas indítására Styecz startol, fejjel elviszi a labdát a kapus mellett, és 8 méterről az üres kapuba gurít, 0 - 1.
20. perc: Szabó lökte fel Berdót a 16-oson belül, a játékos nagyot esett. A játékvezető ezt "megette" és büntetőt ítélt. A 11-est a rutinos Lóth a jobb alsóba lövi, 1 - 1.
28. perc: Végh szabadrúgása a felső lécen csattan.
32. perc: Tóth Márk fejesét fogja Bordás.
59. perc: Tóth Imre balról elvégzett szabadrúgását Ferenczi 5 méterről bólintja a rövidbe, 1 - 2.
63. perc: Styecz jobb oldali beadását Homolya kapus tenyereli Huszár elé, akinek így nincs nehéz dolga és 3 méterről lő a kapuba, 1 - 3.
71. perc: Bordás lábán esett át Berdó, amiért kapusunk sárgát a hazaiak újabb büntetőt kapnak. Ismét Lóth a labda mögött aki a jobb sarkot választja, Bordás csak beleérni tud, 2 - 3.
78. perc: Lóth szögletét Zámbó csúsztatja a kapu jobb oldalába, 3 - 3.
85. perc: Fülöp előreívelésére a kapus és a frissen pályára lépő Lovas ugrott fel, a lecsorgó labda a támadó elé került, aki okosan elhúzta azt a kapus mellett, majd éles szögből a hálóba gurított, 3 - 4.

Sokmozgásos, rövid passzos játékot játszott a hazai együttes, amely ennek megfelelően többet birtokolta a labdát. Csapatunk a korai vezetés után kontrákra alapozott, szórványos, mégis komoly veszélyt jelentve az ellenfél kapujára .A második félidőben kétgólos hátrányból is felállt a harcos Szentlőrinc, de a rutintalansága áldozata lett.

Jók: Lóth, Berdó, Zámbó, ill. Bordás, Styecz, Tóth I., Ferenczi.

Mestermérleg:

Nagy Tamás:
Kvasznovszky József:
A hazai pálya minden előnyét – olykor még annál többet is – élvező Szentlőrinc kétgólos vezetésünkből is felállt, ezzel alaposan megnehezítette a dolgunkat, de szerencsére Lovas Tamás az első labdaérintésével eldöntötte a mérkőzést.

• Következő mérkőzés: Orosháza FC - Kozármisleny FC augusztus 23. 17:30

Az NB III Közép csoport 1. fordulójában:

Tolle UFC Szekszárd – Videoton FC II.  1 - 3 (0 - 1). Gól: Zsók J., illetve Paudits P., Király B., Márton E. (öngól)
Bajai Labdarúgó SE – Bölcskei SE  0 - 2 (0 - 0). Gól: Tóth J., Budai D.
Kozármisleny – Maglódi TC  7 - 2 (2 - 0). Gól: Cziráki A., Tóth A. (2-2), Fellai J., Várda Á., Szívós A., illetve Lukács B., Bartha Sz.
Vác FC – Dunaharaszti MTK  3 - 0 (1 - 0). Gól: Zsolnai R., Pölöskei P., Rusvay G.
REAC – Monori SE  4 - 2 (1 - 0). Gól: Labát D., Kiss T., Herbály T., Kollár B., illetve Háda Z., Szabó V.
FC Dabas – Várfürdő-Gyulai Termál FC  5 - 0 (1 - 0). Gól: Geiger N. (2), Bozsik V., Csák Z., Gáspár B.
ESMTK – SZEOL SC  4 - 2 (2 - 0). Gól: Soós I. (2), Bukovec J. (2), illetve Grünvald A., J. Ngalle

Még nincs hozzászólás.

Következő mérkőzés

Médiapartnereink

Orosháza FC

Copyright ˆˆ 2015. Orosháza Futball Klub Kft. Minden jog fenntartva!

A képek, cikkek, írások bármilyen nemű felhasználása a forrás megjelölésével szabadon használható.

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre