Vezette: Borbás Bottyán (Kovács Attila, Takács János)

Rákóczi: Lévai – Kánya, Németh G., Ludányi, Boros - Mazán, Szabó Ákos, Vili - Tasi, Nyéki, Buza

Mezőhegyes: Vígh – Kovács R., Dócza, Szlovák, Mátó - Fekete, Kovács Z., Szabó Árpád, Ács - Karancsi N., Nagy Sz.

Sárga lap: Kánya 39', Ludányi 65', Buza 66', Nyéki 83' ill. Szabó Árpád 41', Dócza 70', Varga P. 92'

Gólszerző: Buza 5', Tasi 23', Ludányi 32', Mazán 94', ill. Szabó Árpád 35', 55'

(A telepi pálya felújítása miatt a műfűre kényszerült a Rákóczi)
Galériáért katt a képre!

Percről percre:

5. perc: Mazán a jobb oldalon tör be a 16-oson belülre, lágyan átíveli a hosszú oldalra ahol Buza érkezik és centikről juttatja a labdát a hálóba, 1 - 0.
8. perc: Fekete 12 méterről találja el a felső lécet.
16. perc: Egy alapvonalról visszatett labdát bombáz Buza a kapusba.
23. perc: Tasi elé kerül a labda aki védők szorongatásából gurít Vígh mellett a kapuba, 2 - 0.
32. perc: Ludányi szélről húz középre, majd lövésre vállakozik, lövése a hosszúba vágódik, 3 - 0.
35. perc: Szabó Árpád átlövéssel próbálkozott, meg is lett az eredménye. A bal sarokba lő, 3 - 1.
55. perc: Dócza mélységi passzát Szabó Árpád juttatja Lévai lábai között a kapuba, 3 - 2.
60. perc: Tasi húzza el a labdát a kapus mellett, de kisodródott és mellé gurít.
65. perc: Szabálytalanság után büntetőhöz jut a Mezőhegyes. Karancsi jobb saraokba tartő büntetőjét Lévai hárítja.
88. perc: Egy kapusról kipattant labdát lő a Rákóczi a felső lécre.
94. perc: Mazánt indítják, aki meghúzza a szélen majd a kaputól 20 méterre egy beadásszerű lövés hullik át a kapus felett a hálóba, 4 - 2.

Mestermérleg:

Polyák László:
Az osztály egyik legjobban összerakott csapata ellen játszottunk. A győzelemhez kellett, hogy a helyzeteink minimum felét értékesítsük. El kell ismernem, hogy az ellenfélnek is voltak még lehetőségei, jól játszottak. Szerencsés, de megérdemelt győzelmet szereztünk.
Mákos Árpád:
Nagyon sajnálom a csapatomat, nem érdemeltünk vereséget. A mérkőzés egészében óriási nyomás alatt tartottuk a mindvégig kontrázó hazaiak kapuját, de túl nagy volt az első félidőben a hátrányunk. Talán ha három—kettőnél berúgjuk a büntetőt, akkor valószínű más az eredmény.

• Következő mérkőzés: Tótkomlósi TC - Rákóczi Vasas SE  szeptember 6. szombat 16:30 óra (ifi: 14:30)

Ifjúságiak:

Rákóczi Vasas SE - Mezőhegyesi SE  8 - 1 (2 - 1)

Gólszerző: Greman 24', 62', Tóth 38', Kránitz 51', 53', Kasza 58', 82', Machó 85' ill. Zatykó 22'